His Master's Voice Band - foto

His Master's Voice Band

a cappella vocal group

O skupině

His Master's Voice Band – vokální soubor založený v roce 2006 v Táboře. Svůj repertoár skládá zejména z jazzových, rockových a populárních písní. Pravidelně vystupuje v Táboře a v jeho blízkém okolí (Sezimovo Ústí, Milevsko, České Budějovice) i ve vzdálenějších destinacích (Prachatice, Praha, Děčín). Má za sebou také zahraniční vystoupení v Kostnici (Německo), v Reingers (Rakousko) a ve Škofja Loce (Slovinsko).

Členové souboru, hudebníci mnoha různých občanských povolání, mají za sebou vesměs pěvecké zkušenosti z jiných táborských a pražských sborových těles (Domino Tábor, Pěvecký sbor Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře, Artn, Bohemiachor, Pražští pěvci, Hlahol Praha).

Mezi dobré přátele na a cappella scéně ČR počítá výtečné vokální soubory G*apeels (Praha) a Voxtet (Jihlava), se kterými uspořádal několik společných koncertů. Vedle samostatných vystoupení se soubor v minulosti zapojil do společných projektů s dalšími hudebními tělesy, např. Tábor Superstar Band (2007 – fragmenty rockové opery Jesus Christ Superstar) či Tarapaca Jazz (2008, 2009 – Jazzy Christmas to You, série vánočních koncertů). Spolupracoval také s Husitským muzeem v Táboře při natáčení hudby k filmu Jan Hus, život, dílo a odkaz (2008).

V roce 2009 His Master's Voice Band vydal demo CD African Fever a v roce 2012 dlouhohrající desku Insight.

Promo fotografie

Foto HMVB 2010
[vysoké rozlišení]
Foto HMVB 2010
[vysoké rozlišení]
Foto HMVB 2010
[vysoké rozlišení]
Foto HMVB 2010
[vysokém rozlišení]
Foto HMVB 2010
[vysoké rozlišení]